Chata u sváka Jana

Popis ubytovania

Chata u sváka Jana sa nachádza v tichom prostredí osady Marunovci, 6 km od centra dediny Terchová. Marunovci je krasna osada situovaná nad dedinou, poskytuje krásne výhlady na okolitú krajinu ako aj Malú Fatru. Chata je k dispozícii celoročne a je komfortne vybavená s nádychom dobových dreveníc. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s jedálňou, obývacia izba, 3 spálne (1 má dvojposteľ + prístelka, 2 má dvojposteľ + jednolôžko, 3 má dve jednolôžka + prístelka) a kúpeľňa s teplou vodou.

Ostatné informácie a  ceny nájdete tu na spodnej strane, prosim napíšte nám email ohľadom cenovej ponuky.

€0

Zhrnutie

Posedenie pri krbe si môžete vychutnávať počas dlhých večerov v spoločenskej miestnosti. Na záhrade pred chatou sa nachádza detské ihrisko, krb, ohnisko a zastrešený altánok. Chata je vhodná pre rodiny s deťmi, ako aj pre partie priateľov či strávenie medových týždnov s vaším partnerom. Priamo od chaty vedú turistické a cykloturistické chodníky. Pred chatou je miesto pre Vaše auto.V zimnom období odporúčame auto 4x4 alebo použiť snehové reťaze


Cena za prenájom je 90€ za noc
Cena za prenájom je 120€ za noc.
Cena Chata za prenájom je 159€.
minimálna dĺžka 4 dni/4 nocí
100€ za noc
minimálne 5 dni/5 nocí 170€ za noc

Smer - GPS koordinácie sú 49°17'52.1"N 19°04'33.0"E V Terchovej odbočte z hlavnej cesty pri Lidli smerom na Sever neodbočte do ľava smer Horná Tižina po 4,6 km odbočte do ľava, po 200 m odbočte do prava a pokračujte touto cestou 1,2 km do osady Marunovci. Chata sa nachádza na pravo v tejto osade.