Apartmány u Gregušov

Popis ubytovania

Apartmány sa nachádzajú v osade Gregušovia, 3,2 km od centra Terchovej, prenajímajú sa celoročne. Interiér je vynikajúcim miestom na oddych od každodenného stresu. Apartmány sú vhodné hlavne pre rodiny s deťmi . K dispozícii sú dve spálne so 4 lôžkami a priestranná obývacia miestnosť s TV, wifi internetom a vybavenou kuchyňou a kúpeľňou.

Ostatné informácie a ceny nájdete tu na spodnej strane, prosim napíšte nám email ohľadom cenovej ponuky.

€0

Zhrnutie

Nezabudnuteľné sú večery strávené pri rodinnom ohnisku alebo opekačky na záhradnom grile s pekným výhľadom na hory. V areály privátu je parkovisko pre hostí. V okolí privátu je veľa možností stravovania v reštauráciach a pizzeriách. V lete je v okolí Terchovej veľa možností turistiky, cyklistiky a raftingu. V zime máte možnosť vyskúšať viacero lyžiarských stredísk ako Vrátna – Paseky, Gavurky... Radi uvítame v našom priváte hostí všetkých vekových kategórií..

Smer - GPS koordinácie sú 49°16'51.0"N 19°03'10.4"E V Terchovej odbočte z hlavnej cesty pri Lidli smerom na Sever, pokračujte na tejto ceste, neodbočte do ľava na Hornú Tižinu, po 3,2 km uvidíte tabuľu s CHATA U GREGUŠOV odbočte do prava a pokračujte na parkovisko pri chate.